Vyhlášení soutěže.KLIK

19. června 2010 v 7:39 | °°Wormy°° |  Pro vás
Vyhlášení soutěže:P
v CČ↓

(Pak dodělám diplomy)
Na třetím místě se umístil/a Hakky Shika Shun.Gratuluju..
:Něco jako polo-elfka. Má krásnou čelenku s křidýlky jako Astelix, ale v holčičím vydání.Toulec s šípy a krásný luk, který je zlatý jen kousek dřeva.Za dívkou je prales, elfí oblečení.
Na druhém místě se umístil/a>>Damie .Gratuluju...
:Tenhle obrázek je nečím zvláštnej.Možná pozadím keré je tak dokonale zladeno do svetlych barev nbo pláštem kterž vyjadruhe nezávislost.Peri vyjadruje mír a luk mi prijde jako oddanost.Obrázek je naprosto dokonalý a to že je to taková užasna grafika dodáva obrázku dokonalost.
Na prvním místě se umístil Magical Death .Gratuluju MOC....(opravila sem chyby XD)
:nádherný wall...popzadí wallu je velice relaksační...elka je krásně vypracovaná...čelenka,rukavice a opasek důkladně udělané.vzory ladí s lukem...šípyy, které jsou zavěseny na pásku se tak lépe podávají...tím způsobem rychlejší než šahat si za záda pro šípy aniž bys věděla že tam ještě nějaké máš...díky tomu že šípy má na pásku se krásně dozví jestli je tam má....krásný,bílý plášť ,který vlaje za jejíma zádama je taktéž velice krásně zpracovaný...postoj elfky s namířeným lukem připraveném k palbě ukazuje že elfa má před sebou nepřítele a je připravená vystřelit...vlasy v drdolu jsou praktické a nepadají do očí...oblečení krásně ladí s pozadím...

JEŠTĚ JEDNOU MOC UMÍSTĚNÝM GRATALUJI A DĚKUJI ZA ÚČASTNĚNÍ V SOUTĚŽI:P
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pavliseb Pavliseb | 20. června 2010 v 17:28 | Reagovat

relaxační, ne? od relax?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama